KURUMSAL

BİZ KİMİZ?
2014 yılında kurulan şirketimiz her tasarımın birbirinden farklı ve ayrıcalıklı olduğu düşüncesi ile yola çıkmıştır. Bu sebeple mekan ile insanın en uyumlu atmosferde buluşmasını sağlamaya çalışan bir şirketiz.

MİSYONUMUZ
Yapmış olduğumuz iç ve dış mekan tasarımlar ile adımızın geçtiği her yerde övgü ve takdir ile bahsedilen ülkemizin hatta dünyanın birçok yerinde örnek alına bilecek projelere imzamızı atabilmek…

VİZYONUMUZ
Gerek meslektaşlarımız nezdinde gerekse tasarıma ihtiyacı olan herkesin aradığı ve adından yapmış olduğumuz tasarımlar ve memnuniyetler ile söz ettiren daha geniş bir aile olup herkesin ihtiyacına cevap verebilen bir şirket…

FARKIMIZ
-- Her müşterinin ve mekanın kendine has özellikleri olduğunun farkında olup yapı ile kullanıcı arasındaki bağı daha net ortaya koyabilen bir şirketiz.
-- Müşterilerimizin yenilikçi ve cesur arayışlarını mevcut tecrübelerimizle birleştirip günümüzün imkanlarından ve yeniliklerinden de faydalanarak mekanlar oluşturmak, kullanıcılarının içindeyken rahat hissetmelerini sağlayabilmek tasarımcı olarak hedefimizdir. Doğru tasarım, kullanıcının ihtiyaç ve alışkanlıklarını yorumlayıp kendine özgü detaylarla çözüme ulaştırmaktır. Bu tasarımı doğru performans ile ( zamanlama-maliyet ) birleştirmek işimizin önemli bir parçasıdır. 

FELSEFEMİZ
BiÇizgi mimarlık olarak 3 unsura dikkat ederiz
--- Yapının yapılacak olduğu mekanın ve etrafındaki unsurlara
--- Tasarlanıcak olan yapının hem etrafı ile hem de kullanacak olan kişiler ile uyumuna
--- Tasarımın kullanacak olanların isteklerine ne kadar cevap verebildiğine
Bu sayede 3lü saç ayağında tasarladığımız yapı hem yapı sahibinin hayallerini ve isteklerini ön plana çıkarırken hem de yapıyı dış ortamdan koparmak yerine onunla tümleşik hale getirmiş oluyoruz.

PRENSİPLERİMİZ
Günümüzün imkanlarının bize sunduğu teknolojik yenilikler, çağdaş malzeme seçenekleri, vb. birçok olgu, günümüzde mimarlık mesleğini yapan herkes gibi bizi de geçmişe göre şanslı kılmakta. Bütün bu imkanlarımıza rağmen her geçtiğimiz gün hızla değişen tasarımları ve kişisel beğenileri takip edip BiÇizgi MİMARLIK olarak bunları mimari çizgimiz ile yorumlayarak projeye özgü çözümlerle birleştiriyoruz. Bütün bu projenin başlama ve bitme sürecinde müşterilerimizle girdiğimiz paylaşımlar sayesinde onlarla bir aile olmamız işimizin bize sağladığı en büyük armağan. BiÇizgi MİMARLIK olarak geçirdiğimiz bu zaman zarfında benimsediğimiz prensipler ve ilkelerle yolumuza devam ederek, bu süre içerisinde yaptığımız gibi bundan sonrasında da konut, ofis, mağaza ve sosyal mekanlar gibi iç ve dış mekanlarla ilgili çağdaş tasarımlar ve projeler sunmaya devam edeceğiz. Her gün biraz daha büyüyen bir aileye sahip olmaktan çok mutluyuz ve bunun parçası olan bütün herkese teşekkürlerimizi sunarız.

ÇİZGİMİZ
Yapmış olduğumuz tasarımlarda mümkün olduğunca mekanların kullanım amaçları ile kullananların ihtiyaçlarını doğru orantılı bir şekilde ayarlayarak asıl amaçlarını ortaya çıkartmaya çalışıyoruz. Bu sayede kişilerin kişililkleri gibi tasarladığımız yapılara,mekanlara da kişilik katmış oluyoruz.

KARAKTERİMİZ
--- Gerçekçi
--- İdealist
--- Planlı
--- Açık görüşlü
--- Sentezci

METODOLOJİMİZ
a-   Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve yapının yapılacak olduğu yerin durumuna göre tasarımlar hazırlanıp müşterinin beğenisine sunulur.
b-   Tasarım aşaması bir yandan ilerlerken resmi kuruma sunulabilmesi için gerekli olan tüm evraklar toplanır.
c-   Tüm resmi evrakların toplanması ve tasarımın nihayete ermesi ile yapmış olduğumuz projeler juruma ibraz edilir ve onaylatılır.
d-   Resmi onayı alan projemizin ruhsatlandırması bittikten sonra imalat aşamasına geçilir.
e-   İmalatın her aşamasında mal sahibi ile sürekli entegre bir şekilde sabır ve titizlikle kontrol edilir.
f-    Yapılan imalatın tasarlandığı ve istenilen şekilde sonuçlanması için hiyerarşik yapıyı hiç bozmadan sindire sindire yapı imalatı sonuçlandırılır.
g-   İmalatın bitmesi ve yapının kullanılabilir hale gelmesi ile tekrar resmi kurumdan kullanma izin belgesi için başvurular yapılır ve proje nihayete erer.

VAADİMİZ
Kullanıcı için daha fonksiyonlu yapılar tasarlarken aynı zamanda yapı için de mekânsal rahatlık ve konfor en önemli unsurlarımızdandır. Müşterilerimizin yapılarına KİMLİK katıyoruz…